Psychologia subkomórkowa
626
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-626,bridge-core-2.4.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-681

Psychologia subkomórkowa

Psychologia subkomórkowa jest to integralną koncepcją terapii i rozwoju wewnętrznego stworzona przez dr Granta McFetridge , który łączył psychologię , biologie subkomórkową i duchowość.
Psychologia subkomorkowa opiera się na modelu komórki prymalnej, w której znajduje się świadomość organizmu.
Problemy biologiczne wewnątrz tej komórki są doświadczane jako objawy fizyczne lub psychiczne w naszym życiu.
Instytut pozwolił odkryć ścisłe relacje pomiędzy urazami, a uszkodzeniami fizycznymi w okresie prenatalnym i prekoncepcyjnym, a późniejszym rozwojem ,naszą psychiką i świadomością.
Terapia ta ukazuje , że uzdrowienie urazów i uszkodzeń biologicznych w przeszłości daje nam zmiany na poziomie fizycznym i emocjonalnym w naszym obecnym życiu (tu i teraz).
Poprzez prace terapeutyczna uwalniamy się od obciążeń z przeszłości i możemy uzdrowić traumatyczne wydarzenia i w ten sposób poprawić w znaczący sposób jakość naszego życia.