Rebirthing
873
page-template-default,page,page-id-873,bridge-core-2.4.4,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-29.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-7.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-681

Rebirthing

REBIRTHING BREATHWORK ● PROFESSIONAL TRAINING

O Nauczycielu

Jestem terapeutą Gestalt, prowadzę terapię indywidualną i terapię par. Ukończyłam Szkole Rebirthingu – Rebirthing Poland u Jerzego Sikory, Szkole Rebirthingu u Diany Roberts i Związki Miłości (LRT) u Sondry Ray. Przez wiele lat prowadziłam Ośrodek Rozwoju Osobowości, w którym pracowałam z ludźmi robiąc sesje rebirthingowe indywidualne i zbiorowe, które odbywały się na sali i sesje wodne.

Co to jest Rebirthing

Oddychanie, odradzanie się poprzez oddech działa na zablokowane traumy od naszego poczęcia i wprowadza nas w głęboki relaks, który otwiera nas na proces integracyjny, na stan gdzie nasze mechanizmy obronne pozwalają nam mieć dostęp i doświadczyć ponownie traumy, by ją uzdrowić. Sesje oddechowe mogą być też wsparciem przy korzystaniu z innych metod terapii, pozwalają nam na wiekszy dostep do siebie, dostęp do wspomnień i naszych przeżytych doświadczeń.

Są bezpiecznym, potężnym i subtelnym procesem, który pomaga osiągnąć większy spokój, zdrowie i poczucie szczęścia.
Zalecane jest 10 sesji z profesjonalnym rebirtherem tej samej płci i następnie 10 sesji z rebirtherem płci przeciwnej. Sesje oddechowe przywracają nam umysł, ciało i ducha do poziomu naturalnej równowagi. Pogłębiony oddech umożliwia nam większy kontakt z naszym ciałem, wprowadza większą harmonię i zaufanie do siebie co pozwala nam bardziej świadomie budować nasze relacje i odwazac sie czerpac z zycia coraz więcej będąc równocześnie w dobrym kontakcie ze sobą.

Roczny program warsztatów obejmuje tematy

Podstawy rebirthingu praktyczne zastosowanie metody, motywacja do pomagania

Okres prenatalny i narodziny oraz ego wpływ na nasze dorosłe życie

Syndrom dezaprobaty rodzicielskiej jako przyczyna niepowodzeń życiowych

Wzorce kulturowe - schematy rządzące naszym życiem

Moc wybaczania uzdrowienie relacji międzyludzkich i od obciążeń związanych z poczuciem krzywdy

Prosperująca świadomość, dobrobyt

Związki partnerskie mechanizmy unikania kontaktu

Seksualność

Praca z traumą

Praca z wewnetrznym dzieckiem

Praktyka pracy w grupie, praca z klientem, superwizja

Sesje oddechowe Podczas treningu na sali i sesje wodne.

Szkolenie trwa 130 godzin w tym 40 sesji oddechowych.

Po skończonej szkole 10 miesięcy superwizji (25 h zajęć, 10 sesji oddechowych), udoskonalanie umiejętności pracy z klientem.

Absolwenci

05.2020 – 04.2021